Генсек НАТО підтвердив участь у саміті Кримської платформи

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг візьме участь у Другому саміті Кримської платформи, який відбудеться у вівторок, 23 серпня, в онлайн-форматі. Про це повідомила пресслужба Альянсу.

“23 серпня 2022 року Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг візьме участь у Другому саміті Кримської платформи в онлайн-форматі”, — заявили в НАТО.

Виступ Столтенберга очікується о 14:50 за київським часом і транслюватиметься на офіційному сайті Альянсу.

Свою участь у заході вже підтвердили канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда.

  • Формат Кримської платформи ініціював президент України Володимир Зеленський у серпні 2021 року для проведення консультацій з питань анексованого Росією півострова Крим. Мета заходу – розробити практичні підходи для привернення уваги до ситуації в Криму та обговорення можливостей його повернення до України.

Нагадаємо, народний депутат України, голова Постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив, що Україна довела Альянсу: вона не тільки може увійти до пояса безпеки для Європи, але й зробить великий вклад.

Майже за 6 місяців війни в Україні розрив між риторикою та реальністю зростає — чи піддасться Європа на шантаж Росії

США анонсують новий пакет озброєння для України на 800 млн доларів — Reuters

Читайте також: Десятки тисяч українців допомагають окупантам якнайшвидше забратися з України: експерт — про партизанський рух

Прямий ефір