ФСБ Росії тепер повноцінно керує в так званій “ДНР”, підуть кадрові чистки, — Андрющенко

Петро Андрющенко. Скріншот: uatv.ua

Тимчасово окуповане Росією місто Маріуполь Донецької області зараз — це гетто, в якому українці живуть у нескінченних репресіях, під гнітом, у стані нескінченної загрози, вони безправні й безвольні. Водночас люди відчайдушно сміливо борються за незалежність, свободу і деокупацію. Про це сьогодні, 25 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

“З понеділка повноцінно почали функціонувати такі органи як управління ФСБ Росії по так званій “ДНР”, слідчий комітет по так званій “ДНР” і військова комендатура. Тобто це — єдині органи управління, російські. Тепер не існує більше ніякого “МДБ ДНР”. Повноцінно управляє ФСБ. І зміна лідерів у місті Маріуполі — це, зокрема, результат остаточного приходу до влади на території [тимчасово окупованої частини] Донецької області, і контролю за фінансовими потоками, насамперед ФСБ Росії”, — сказав він.

Тому, вважає Андрющенко, прибрали неугодного окупаційного так званого “мера” Маріуполя Костянтина Іващенка.

“Який метався як дещо в ополонці між старими господарями з розвідки Міноборони та новими у вигляді Пушиліна, так і не дометавшись. Але видно, дометався до кладовища на нашому Старому Криму. І призначили Моргуна, який абсолютно лояльний Пушиліну, вони давно знайомі та підтримують зв’язки. Він давно з ФСБівцями. Тому основна причина саме в цьому — зараз підуть кадрові чистки, побачимо і старі, і нові обличчя. Чекаємо. Упевнені, що зі славної шістки Іващенка, Іванова, якою вони прийшли й очолили свого часу місто разом з окупаційною “владою”, за нашими очікуваннями, не дорахуємося щонайменше п’яти найближчим часом”, — сказав радник маріупольського міського голови.

Читайте також: Місяць у пеклі: історія акторки з Маріуполя, яка пережила російські бомбардування і полон (ВІДЕО)

Прямий ефір