Фон дер Ляєн пропонує план із захисту Євросоюзу від іноземного втручання — подробиці

Урсула фон дер Ляєн. Фото: gettyimages.com

Європа недостатньо готова до втручання таких ворогів як Росія. Про це заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. За її словами, зростання дезінформації та іноземного втручання в Європі ставлять під загрозу основні принципи демократії, інформує FREEДОМ.

Глава Єврокомісії оприлюднила план із захисту ЄС від іноземного втручання. Він включає створення європейського дезінформаційного відділу, а також нові правила для боротьби з технологіями, такими як діпфейки.

Країни Євросоюзу також готують підрозділ, який буде зосереджено на гібридних загрозах, включно з диверсіями та маніпуляціями інформацією.

“Пора вивести наші дії на новий рівень. Ми повинні бути настільки ж амбітними, наскільки серйозною є загроза. Якщо мене переоберуть президентом, Комісія висуне Європейський демократичний щит як один із ключових пріоритетів наступної Комісії. Це буде амбітний європейський проєкт, який зосередиться на найбільших загрозах через іноземне втручання та маніпуляції”, — із заяви Урсули фон дер Ляєн.

Читайте також: У Грузії ухвалили скандальний закон про “іноагентів”: чи переросте громадянський протест у революцію — обговорили експерти

Прямий ефір