Еліти Кремля створюють альтернативу ПВК “Вагнер” Пригожина, — українська розвідка (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Новим наглядачем за в’язницями на всій території Росії та на тимчасово окупованих територіях України призначено горлівського кримінального авторитета Армена Саркісяна. Він створюватиме нову приватну військову компанію як альтернативу ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина. Про це сьогодні, 27 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) України Андрій Юсов.

“Це не так посада, як розподіл тіньових сфер. У путінській Росії тюремна сфера стала однією з ключових, у тому числі для реалізації його злочинних планів щодо війни в Україні. Фігура Пригожина та приватна військова компанія (ПВК) “Вагнер” для деяких представників російських політичних еліт, для окремих веж Кремля стала надто великою та небезпечною, тому намагаються створювати альтернативні сфери та центри впливу”, — сказав він.

Представник ГУР МО зазначив, що ще одна приватна військова компанія у Росії – це також спроба створити внутрішню конкуренцію.

“Результат буде один: найближчим часом ще більше ув’язнених з Росії будуть кинуті як “гарматне м’ясо” в Україну, але Сили оборони це не зупинить і наша земля буде деокупована”, — акцентував Юсов.

Читайте також: Спочатку женуть мобілізованих та “зеків”, слідом йдуть найманці ПВК “Вагнер”: Дикий про тактику ЗС РФ

Прямий ефір