Доведення регіонів до злиднів і асиміляція — корінні народи РФ потерпають від агресивної політики колонізаторства Кремля (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Державний комітет деокупації Чеченської Республіки Ічкерія заявив про підписання резолюції — звернення до лідерів і парламентів країн-членів ООН щодо визнання чеченського народу нацією, яка бореться за свою незалежність. Про це заявив генеральний представник уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмад Альвієв. Він повідомив, що чеченський народ систематично зазнає насильства і дискримінації з боку російської влади. Чеченську молодь змушують брати участь у війні Росії проти України. Кремль давно і послідовно проводить агресивну політику колонізації корінних народів, інформує FREEДОМ.

Як заявив глава Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв, уперше за майже століття у народів Кавказу з’явилася можливість обговорювати своє майбутнє без впливу Росії. А відбувається це тому, що “Росія розв’язала нелюдську війну проти вільної України, яка стала прикладом для інших країн у своїй боротьбі проти агресора”.

Чеченці не з чуток знають, якими способами Росія намагається утримувати тих, кого вважає “своїми”.

“Ми першими взяли на себе удар цієї страшної імперії. Ви тільки вдумайтеся — понад 300 тис. людських жертв серед цивільного населення. Це трохи більше мільйонна нація. Серед них понад 42 тис. — діти. І ця ціна, яку ми заплатили”, — сказав Закаєв.

Грозний — місто, яке в Росії назвали нібито “звільненим”. Однак свободи чеченці не отримали. Столиця була майже стерта з лиця землі. Плюс за дві війни знищені й інші міста та села.

За словами Закаєва, для свободи Кавказу необхідний “демонтаж Росії”:

“Сьогодні народи Північного Кавказу не мають права на свою мову, сповідувати свою релігію, вони позбавлені універсального права обирати свого керівника. Ми зараз повинні говорити не про зміну режиму, а про трансформацію цього державного утворення”.

Дагестанці — ще один народ, який потерпає від російської агресивної політики колонізаторства. Торік наймасовіші в РФ протести проти мобілізації відбулися саме в Дагестані. Голова Всеукраїнського конгресу народів Дагестану Ахмад Ахмедов нині воює на боці України. За його словами, більшість дагестанців хоче незалежності від Росії.

Кремль проводить агресивну політику асиміляції народів і робить усе, щоб тримати Кавказ під контролем.

“Навіть не уявляєте, що означає переїхати з одного регіону на Північному Кавказі до іншого. Нам потрібно проходити через рентгенівські апарати. Кожна машина, кожен автобус, вантажний транспорт опромінюється цими рентгенівськими апаратами. Ми не маємо права просто так переходити з одного регіону. Ви уявляєте в якому ми окупаційному режимі сьогодні існуємо на території Північного Кавказу?” — розповів Ахмедов.

Експерти кажуть, що Кремль навмисно доводить регіони до злиднів, щоб згодом їх простіше було використати у своїх інтересах. Наприклад, Бурятія в рейтингу якості життя регіонів Росії — на 81 місці з 85.

“Житель Бурятії, що він може вибрати — це або контрактна служба, тобто вбивати людей на території іншої держави, називаючи це захистом РФ, або їхати вахтовим методом працювати на північ Росії бурити свердловини. Те, що зараз світ називає РФ — це є фейком тому, що за фактом є унітарна держава з центром у Москві, яка викачує ресурси з національних республік, зокрема з Бурятії”, — коментує голова фонду “Вільна Бурятія” Олександра Гармажапова.

Аналітики українського Центру стратегічних комунікацій вважають, що Кремль здійснює навмисний етноцид народів Росії, посилаючи їх на війну проти України. У відсотковому співвідношенні серед загиблих російських військових бурятів найбільше. У фонді “Вільна Бурятія” говорять про те, що у віддалених республіках федерації мобілізація не припиняється. У лідерах за набором рекрутів — Бурятія, Тива та Якутія. Колонізовані народи Росія використовує як “гарматне м’ясо”.

“Мобілізація відбувалася досить жорстко. Щодо улусів віддалених, почали вони з улусів. У селах забирали чоловіків. Де населення 300 осіб могли забрати 30, 40, 50, 70 осіб активних чоловіків, які були задіяні на таких роботах, від яких залежало життя цього села. Села, де немає інтернету, люди навіть не розуміли, куди вони їдуть, де ця Україна, що відбувається, яку батьківщину, що ми захищаємо”, — каже засновниця фонду “Вільна Якутія” Саргилана Кондакова.

Корінні народи Росії все частіше заявляють про свою незгоду з політикою Кремля. Не так давно, представники різних етносів вийшли на мітинги проти російського імперіалізму в Стамбулі, Берліні, Нью-Йорку та інших містах.

Читайте також: “Деколонізація” в Казахстані: як розв’язана РФ війна проти України прискорила процеси (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше Закаєв заявив, що поразка Росії в війні проти України стане початком кінця Російської імперії та становлення нових державних утворень на постросійському просторі. Ця імперія трималася на двох китах — Україні та Кавказі.

Прямий ефір