Дедалі більше політиків говорять європейцям, що потрібно готуватися до великої війни з Росією, — Москалу

Віолетта Москалу. Фото: facebook.com

У Європі все частіше лунає думка про те, що необхідно готуватися до війни з Російською Федерацією, тому необхідно збільшувати бюджети та розвивати військову індустрію. Про це сьогодні, 6 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповіла засновниця Global Ukraine Foundation, докторка філософії (Франція) Віолетта Москалу.

“Дедалі більше політиків, медіа, ЗМІ говорять європейцям, що потрібно готуватися до великої війни з Росією. Відповідно, я не бачу жодних сигналів, щоб хтось намагався зараз змусити Росію чи Україну сісти за стіл переговорів. Навпаки. Йде робота над тим, щоб збільшити спроможності індустрії озброєння”, — зазначила вона.

Європі необхідно бути готовою до будь-якого розвитку подій і не покладатися повністю на США, адже не відома позиція Америки після виборів наприкінці 2024 року. Європейську громадськість готують до можливого військового зіткнення з Росією, підкреслила експертка. 

“Тут питання ставиться з точки зору залежності та взаємодії зі США, тому що ніхто не знає, якими будуть результати виборів у США наприкінці 2024 року. У НАТО дуже багато озброєння на боці США. Франція зараз відіграє дуже активну роль у Європі. Йде підготовка публічної думки до того, що доведеться воювати й необхідно збільшувати бюджети на військову індустрію”, — резюмувала вона.

Читайте також: “Росія дуже сильно злиться на Париж”: дезінформаційні атаки РФ на Францію проаналізувала Москалу

Прямий ефір