Боррель не сумнівається, що ЄС схвалить ембарго на нафту з РФ

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель напередодні зустрічі міністрів закордонних справ G7 у Німеччині висловив переконання, що члени ЄС погодять нафтове ембарго для країни-агресора РФ, незважаючи на опозицію Угорщини. За його словами, робота над шостим пакетом санкцій ЄС проти РФ триває.

“У понеділок (16 травня) міністри закордонних справ будуть розглядати це питання, і я зроблю новий політичний поштовх для домовленості. Я впевнений, що домовленість у нас буде. Нам потрібна ця домовленість, і вона буде в нас. Тому що нам потрібно позбутися нафтової залежності від Росії”, – пояснив голова дипломатії ЄС.

Жозеп Боррель зазначив, що ЄС необхідно зрозуміти конкретні обставини кожної з 27 держав-членів, а також пообіцяв, що якщо до понеділка не буде домовленості на рівні послів, він “докладе всіх зусиль” для вирішення питання на рівні міністрів.

Нагадаємо, глава дипломатії ЄС раніше заявив, що не розуміє людей, які вбачають у постачанні зброї в Україні продовження війни.

Читайте також:

Глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс на зустрічі міністрів закордонних справ G7 у Німеччині заявила, що Путін принижує себе, тому Захід має забезпечити йому поразку в Україні

Міністр з реінтеграції Ірина Верещук повідомила, що українська сторона розпочала новий раунд переговорів щодо евакуації тяжко поранених українських захисників із металургійного комбінату “Азовсталь”

Адвокат Микола Полозов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, що легальна опозиційна діяльність в РФ сводится зводиться до поширення правдивої інформації та контрпропаганди зсередини

Прямий ефір