Глава британського МЗС: Путін принижує себе, тому Захід має забезпечити йому поразку в Україні

Twitter

Глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс на зустрічі міністрів закордонних справ G7 у Німеччині заявила, що міжнародні санкції проти країни-агресора РФ можуть бути скасовані лише після того, як усі російські війська залишать територію України. Про це повідомляє CNN.

“Путін принижує себе на світовій арені. Ми повинні забезпечити йому поразку в Україні, яка позбавляє його будь-якої вигоди і зрештою стримує подальшу агресію”, – пояснила глава британського МЗС, закликавши колег запроваджувати нові санкційні заходи доти, доки війська РФ залишаються в Україні.

Ліз Трасс також наголосила на необхідності йти “далі і швидше” у підтримці опору України. Зокрема, вона закликала союзників допомогти нашій державі перейти на військову техніку та обладнання стандарту НАТО до кінця літа.

“Найкраща довгострокова безпека для України полягатиме у тому, що вона зможе захистити себе. Це означає надання Україні чіткого шляху до обладнання стандарту НАТО”, – наголосила Міністр закордонних справ Британії.

Перехід України до стандартів НАТО, за її словами, передбачає постачання артилерійських снарядів стандарту НАТО, а також навчання та експертизу українських військових.

Крім цього, Ліз Трасс вважає за необхідне спланувати підтримку для нашої країни у повоєнному відновленні, надавши фінансову та технічну допомогу, “спираючись на принцип плану Маршалла”.

Нагадаємо, у п’ятницю, 13 травня, міністри закордонних справ України та Молдови Дмитро Кулеба та Ніку Попеску приєднаються до міністрів G7 на черговій зустрічі у Німеччині.

Нагадаємо, міністр з реінтеграції Ірина Верещук повідомила, що українська сторона розпочала новий раунд переговорів щодо евакуації тяжко поранених українських захисників із металургійного комбінату “Азовсталь”. Це стане першим етапом операції, яка відбуватиметься у кілька етапів.

Українські військові завдали удар по російському судну біля острова Зміїний

Усі злочини військових РФ у Херсонській області матимуть розгромні кримінальні наслідки – Подоляк

Читайте також: Адвокат Микола Полозов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, що легальна опозиційна діяльність в РФ сводится зводиться до поширення правдивої інформації та контрпропаганди зсередини

Прямий ефір