“Без паніки”: президент записав звернення до українців (ВІДЕО)

Фото ОП

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців прокоментував ситуацію із заявами щодо можливого вторгнення РФ на територію нашої країни найближчим часом.

Про це пише UA.

Президент акцентує на тому, що вторгнення Росії почалося ще у 2014 році, а загроза повномасштабної війни не з’явилась лише нині.

“Зараз усі новини та інформаційний простір сповнені повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися просто завтра, будь-якої миті, і це вже точно, і воно відрязняється від того “точно”, яке було місяць тому, і “точно” минулого року. А ще “точно те, що ми нібито не готові. Але начебто нас не залишать самих. Всі у світі нас підтримують, але всі в Украні будуть мобілізовані. Хоча все це ще не точно. Всю цю риторику в офіційних політичних заявах, новинах, ЗМІ, чутках біля під’їзду об’єднує одне логічне питання: “А в чому, власне, новина?” Хіба це не є реальністю вже 8 років? Хіба вторгнення розпочалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують вже не один день. І вони не стали більшими”, – сказав глава держави.

Володимир Зеленський акцентував, що зараз єдиний привід для паніки – це те, що після 8 років ми будемо панікувати, знімати з рахунків гроші, змітати все з полиць магазинів та обмінюватися фейками та страшилками. За його словами, всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно “видихнути, заспокоїтися, не бігти по гречку й сірники”.

“Всім ЗМІ бути саме засобами масової інформації, а не засобами масової істерії, в гонитві за хайпом не допомагати ворогу”, – сказав глава держави.

Володимир Зеленський закликав українців зберігати спокій, холодну голову та впевненість у своїх силах, своїй армії, в нашій Україні.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що найбільшим досягненням РФ буде паніка та зневіра в українському суспільстві.

Читайте також: Україна стала обличчям США у протистоянні російській агресії, – Жданов

Прямий ефір