Найбільшим досягненням РФ буде паніка та зневіра в українському суспільстві, – Кулеба

Фото з сайта khoda.gov.ua

Ситуація в Україні має залишатися стабільною та не страждати від проблем, які відбуваються в сфері безпеки.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільної пресконференції з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, інформує UA.

Розхитування України зсередини, насамперед економіки та фінансової системи, за словами очільника МЗС, дозволить Росії досягти своєї мети, не дістаючи зброю з кишені.

“Найбільшим досягненням Росії сьогодні буде сіяння паніки і зневіри в українському суспільстві й розхитування нас зсередини. Насамперед, розхитування нашої економіки, нашої фінансової системи. Тому ми повинні докласти всіх зусиль, аби не дозволити Росії досягнути цієї цілі, ще навіть не дістаючи з кишені зброї. Усі наші зусилля спрямовані на те, щоби ситуація в країні залишалася стабільною: щоби фінансова система зберігала свою міцність і передбачуваність, щоб українська економіка не страждала від проблем, які відбуваються в сфері безпеки”, – заявив Кулеба.

Очільник української дипломатії наголосив, що саме цим питанням було приділено багато уваги під час зустрічі з держсекретарем США.

“Ми знаємо, що Сполучені Штати стоять поруч не лише в безпековому сенсі, але й у тому, щоб підтримати нашу внутрішню міцність, міць. І за це я дуже вдячний”, – наголосив керівник зовнішньополітичного відомства.

Кулеба повідомив, що головною темою переговорів стала безпекова ситуація біля кордонів та на окупованих територіях – в окремих районах Луганської та Донецької областей і в Криму. Сполучені Штати підтримують зусилля України з відновлення Нормандського формату на рівні лідерів. Говорили й про роботу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України.

“Усі зусилля зараз спрямовані на те, щоби Росія рухалася шляхом дипломатичного врегулювання суперечностей”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Раніше експерт спрогнозував терміни вторгнення Росії до України.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір