Авдіївка виконала план зі знищення елітних російських підрозділів, — Братчук

Сергій Братчук. Скріншот: uatv.ua

Рішення про виведення українських військ з Авдіївки було правильним, хоч і складним, адже це місто Донецької області стало досить медійним. Сама операція була чітко спланована. Таку оцінку в ефірі телеканалу FREEДОМ дав речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

“Це, я б сказав, з одного боку, класична операція, а з іншого боку, дуже складне завдання — зберегти життя бійців і провести цю операцію з чіткого виходу з Авдіївки, яка могла опинитися в оточенні, про що мріяли російські окупанти. Але цього не сталося… Рішення абсолютно правильне. Тим більше вийшли на позиції, які були визначені заздалегідь. Дякую за те, що такі рішення ухвалені, попри складнощі, інформаційний тиск, який оточував Авдіївку. Але рішення було ухвалене і, найголовніше, виконане”, — прокоментував гість ефіру.

На його думку, Авдіївський гарнізон протягом багатомісячної оборони міста своє завдання виконав із лишком.

“Авдіївка виконала свій план щодо знищення елітних російських підрозділів. Згадаймо про те, що саме елітні російські підрозділи, зокрема, були перекинуті на Авдіївський напрямок для того, щоб максимально швидко захопити місто і доповісти Кремлю, що поліклініка в Авдіївці вже перебуває під контролем Російської Федерації… Ще бої продовжуються, але основну місію Авдіївського гарнізону на сьогодні виконано, виконано з честю”, — заявив Сергій Братчук.

Читайте також: Зберегти наших людей — найголовніше завдання, — Зеленський про вихід ЗСУ із Авдіївки

Нагадаємо, українські війська вийшли з міста Авдіївка Донецької області, аби уникнути оточення та задля збереження життя й здоров’я військовослужбовців.

Прямий ефір