Українські війська вийшли з Авдіївки, — головнокомандувач ЗСУ

Ситуація довкола Авдіївки. Графіка: deepstatemap.live

Українські війська вийшли з міста Авдіївка Донецької області, аби уникнути оточення та задля збереження життя й здоров’я військовослужбовців. Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, інформує FREEДОМ.

“Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, ухвалив рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах”, — заявив Сирський.

Він наголосив, що українські захисники гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, завдали ворогові значних втрат у живій силі та техніці.

“Вживаємо заходів щодо стабілізації обстановки та утримання займаних позицій. Життя військовослужбовців — найвища цінність. Авдіївку ми все одно повернемо”, — акцентував головнокомандувач ЗСУ. 

Своєю чергою командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський зауважив, що оточення не було допущено.

“Особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах. У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення”, — зазначив він.

Читайте також: Військове керівництво має робити все, щоб захистити наших людей, — Зеленський про ситуацію в Авдіївці

Раніше повідомлялося, що Сили оборони України після багатьох місяців протистояння відходять із позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки. 

Прямий ефір