Армія РФ використовує “перемир’я” для відновлення наступальних можливостей, — Трегубов

Віктор Трегубов. Фото: armyinform.com.ua

Росіяни використовують “перемир’я” для ротації та підвозу резервів. Про це в ефірі марафону “Єдині новини” розповів начальник управління комунікації угруповання Об’єднаних сил ЗСУ Віктор Трегубов, інформує FREEДOM.

За його словами, напередодні окупанти дійсно дещо стихли. Паузу взяли для відновлення своїх наступальних можливостей. Але українські війська також використовували цей час для налагодження логістики та ротацій.

Читайте також: Забезпечення військ РФ на Сумському напрямку зірвано: партизани “Атеш” знищили вантажний електровоз у Липецькій області

Нагадаємо, ситуація на Слов’янському напрямку залишається напруженою через постійні обстріли російських військ та спроби ворога ускладнити українську логістику. Крім того, ворог збільшив застосування наземних роботизованих комплексів для доставки на свої позиції провізії та боєприпасів.

Прямий ефір