Американські військові провели навчання за участю морських піхотинців та військових літаків над Каракасом, столицею Венесуели. Про це повідомляє FREEДOM з посиланням на The Washington Post.
Як пише видання, уряд Венесуели оголосив про навчання ще на початку цього тижня.
Навчання відбулися майже через два місяці після того, як США офіційно знову відкрили своє посольство в Каракасі.
У навчаннях брали участь два літаки MV-22B Osprey, які приземлилися поблизу посольства США, та кораблі, що увійшли у венесуельські води в Карибському морі.
“Забезпечення здатності збройних сил до оперативного реагування є ключовим компонентом бойової готовності як тут, у Венесуелі, так і в усьому світі”, — наголосили в посольстві США.
Читайте також: Білий дім активізує тиск на союзників Росії — Іран та Венесуелу, — ЗМІ














