Російська Федерація провела невдалі випробування міжконтинентальних ракет “Ярс” і “Булава”, які є носіями ядерної зброї, але не варто спокушатися, адже у РФ є можливості довести цю зброю до необхідного рівня ефективності. Наразі РФ проводить усі ці випробування для демонстрації свого ядерного потенціалу з метою залякування. Про це сьогодні, 4 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий аналітик Іван Ступак.
“Рано чи пізно вони змусять їх літати. Така перспектива є, тут говорити, що все повністю провалено не можна. Тобто важливо розуміти, що зараз такої можливості немає, і що інженерна складова у них просідає. Російська Федерація активно готує свою ядерну тріаду — це літаки, які можуть нести бомби з ядерною начинкою; підводний флот; стратегічні ракети, які можуть летіти понад 5 тис. км. РФ готується проводити показові ядерні підриви”, — сказав він.
Президент Російської Федерації Володимир Путін 2 листопада підписав закон про відкликання ратифікації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.
“Не дарма Росія вийшла з договору про заборону проведення випробувань ядерного озброєння. Зараз вони знову повертаються до цієї риторики. Вони планують робити підрив з метою залякування”, — зазначив Ступак.
Читайте також: РФ провалила випробування міжконтинентальних ракет “Ярс” і “Булава” — носіїв ядерної зброї — дані розвідки