Сили оборони України у ніч на сьогодні, 16 липня, уразили вісім ворожих суден, а також нафтобазу та мости, які використовували російські окупанти. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.
Зокрема, в акваторіях Чорного та Азовського морів українські дрони атакували шість російських танкерів та два буксири. Уражені танкери ворог використовував для транспортування російської нафти та нафтопродуктів в обхід міжнародних санкцій. Також судна допомагали забезпечувати пальним окупаційні війська.
Окрім цього, повідомляється про ураження нафтобази в Шахтарську на тимчасово окупованій території (ТОТ) Донецької області. Ступінь завданих збитків та результати ураження уточнюються.
У районі Приморська на ТОТ Запорізької області уражено автомобільний міст. Під ударом також опинився залізничний міст “Сиваш” у районі Чонгара на ТОТ Криму. Обидва мости ворог використовував для перекидання живої сили та військової техніки. А в районі Новодар’ївки Луганської області уражено склад засобів радіоелектронної боротьби противника.
Читайте також: Ворожий Мі-28 та 20 суден тіньового флоту РФ: про результати ударів по окупантах розповіли в СБС (ВІДЕО)
Раніше повідомлялося, що серія ударів Збройних сил України по російських суднах в Азовському морі стала найбільшою та найінтенсивнішою морською кампанією майже за пів століття. За дев’ять днів українські сили вразили понад 110 російських суден.














