Ситуація на передовій залишається напруженою. Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 257 бойових зіткнень. Російські окупанти активізували штурмові дії одразу на семи напрямках, намагаючись прорвати оборону українських військ. Найгарячішими точками залишаються Покровський, Гуляйпільський, Слов’янський та Костянтинівський напрямки. Сили оборони України стримують натиск ворога та завдають йому відчутних втрат. Про це сьогодні, 26 червня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках минулої доби відбулося чотири боєзіткнення з російським агресором. Противник завдав двох авіаційних ударів із застосуванням шести керованих авіаційних бомб, здійснив 77 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема п’ять — із застосуванням реактивних система залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник вісім разів атакував позиції українських підрозділів у районах населених пунктів Стариця, Вільча та у бік населених пунктів Козача Лопань, Ізбицьке, Чайківка.
На Куп’янському напрямку ворог п’ять разів атакував у районі Піщаного та у бік населених пунктів Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка, Новоплатонівка.
На Лиманському напрямку противник 17 разів намагався вклинитися в українську оборону, атакуючи у районах населених пунктів Зарічне, Ямпіль та у бік населених пунктів Шийківка, Червоний Став, Ставки, Дробишеве, Лиман, Озерне.
На Слов’янському напрямку російські загарбники штурмували 23 рази поблизу Закітного, Різниківки та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка й Крива Лука.
На Краматорському напрямку окупанти один раз атакували поблизу Малинівки.
На Костянтинівському напрямку війська РФ здійснили 23 атаки поблизу населених пунктів Плещіївка, Іллінівка, Іванопілля, Русин Яр та в бік Костянтинівки, Степанівки.
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 31 штурмову дію агресора в районах населених пунктів Новоолександрівка, Родинське, Василівка, Гришине, Котлине, Удачне, Молодецьке та в бік населених пунктів Торецьке, Кучерів Яр, Іванівка, Новий Донбас, Білицьке, Шевченко, Новопідгородне.
На Олександрівському напрямку Сили оборони України зупинили п’ять ворожих атак у районі Олександрограда та у бік Вербового.
На Гуляйпільському напрямку російські окупанти здійснили 27 атак у районі Добропілля та в бік населених пунктів Воздвижівка, Гірке, Рівне, Староукраїнка, Гуляйпільське, Чарівне.
На Оріхівському напрямку українські захисники зупинили чотири спроби противника просунутися вперед у районі Степового та у бік Павлівки, Щербаків.
На Придніпровському напрямку противник наступальних дій не проводив.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Читайте також: У Держдепі США заявляють про перевагу України, що наростає на полі бою з РФ
Нагадаємо, речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, коментуючи інформацію про те, що Сили оборони України змусили російських окупантів відступити з позицій на Кінбурнській косі, заявив, що вона залишається стратегічно важливою для російських окупаційних військ. Наразі ця територія — сіра зона, там ідуть бойові дії.














