На фронті протягом минулої доби відбулося 234 бойових зіткнення. Відносне затишшя спостерігається на Краматорському та Придніпровському напрямках, а також зафіксовано зниження активності ворога на Олександрівському, Куп’янському та деяких інших напрямках. Про це сьогодні, 10 червня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках зафіксовано шість боєзіткнень. Агресор завдав двох авіаударів і здійснив 63 обстріли позицій українських військ і населених пунктів, зокрема два — із застосуванням реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).
На Південно-Слобожанському напрямку противник 11 разів атакував позиції ЗСУ в районах населених пунктів Приліпка, Западне, Стариця, Охрімівка та Лиман.
На Куп’янському напрямку Сили оборони України зупинили три спроби ворога просунутися у районах Шийківки, Петропавлівки та в бік Новоплатонівки.
На Лиманському напрямку росіяни 14 разів намагалися вклинитися в українську оборону в районах населених пунктів Борова, Червоний Став, Новоселівка, Дробишеве, Озерне, Лиман та Діброва.
На Слов’янському напрямку війська РФ штурмували 13 разів у районах Закітного, Різниківки та у бік Кривої Луки та Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку окупанти наступальних дій не проводили.
На Костянтинівському напрямку російські загарбники провели 16 атак поблизу населених пунктів Іванопілля, Іллінівка, Русин Яр, Костянтинівка, Плещіївка, Миколайпілля та Торецьке.
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 40 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Шахове, Золотий Колодязь, Вільне, Білицьке, Родинське, Шевченко, Гришине, Сергіївка, Котлине, Удачне, Новопавлівка, Новий Донбас, Никанорівка, Новоолександрівка та Покровськ.
На Олександрівському напрямку росіяни атакували один раз у районі Олександрограда.
На Гуляйпільському напрямку армія РФ здійснила 22 атаки у районах населених пунктів Рибне, Воздвижівка, Різдвянка, Добропілля, Залізничне, Гуляйпільське, Гірке, Оленокостянтинівка, Верхня Терса та Чарівне.
На Оріхівському напрямку Сили оборони зупинили шість спроб противника просунутися у районах населених пунктів Степове, Степногірськ, Мала Токмачка та Плавні.
На Придніпровському напрямку ворог наступальних дій не проводив.
Читайте також: Удари ЗСУ по логістиці змусили росіян економити артснаряди — на фронті запровадили ліміти, — Волошин
Як повідомлялося, українські захисники із бригади “Хижак” знищили ворожу реактивну систему залпового вогню, встановлену на наземному роботизованому комплексі корейського виробництва.














