ЗСУ розбили логістичну інфраструктуру російських окупантів на Донеччині (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: facebook.com/raid.413

Потужного удару по оперативному тилу російських загарбників у Донецькій області завдали українські військові. Внаслідок комплексної атаки знищено важливу логістичну інфраструктуру, яку армія РФ використовувала для наступу. Про це повідомив 413-й окремий полк Сил безпілотних систем (СБС) “Рейд”, інформує FREEДOM.

За словами військових, удари розраховані на блокування значущих залізничних та автомобільних маршрутів противника.

Зокрема, під удар потрапили:

  • склад матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) 36-ї мотострілецької бригади та інших підрозділів 29-ї армії РФ в районі населеного пункту Бугас та Новоселівка;
  • склад МТЗ 51-ї армії (колишній 1-й армійський корпус окупантів у Донецьку), в районі населеного пункту Докучаєвськ;
  • склади МТЗ та пункт тимчасової дислокації 2-го батальйону 155-ї бригади 55-ї дивізії морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ, в районі населеного пункту Сигнальне.

Читайте також: НПЗ “Саратовський”, склад ПММ та зосередження живої сили окупантів уразили ЗСУ, — Генштаб

Нагадаємо, українські захисники уразили російські цілі за допомогою морських дронів “Баракуда” в Херсонській області.

Прямий ефір