Японія вперше виділила 15 млн доларів на закупівлю американської зброї для України

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Уряд Японії вперше виділив близько 15 млн доларів США в межах програми PURL, спрямованої на закупівлю американського озброєння для України. Про це повідомило японське Міністерство закордонних справ, інформує FREEДOM.

Крім того, Токіо вперше направить офіцерів Сил самооборони до Командування НАТО з координації військової допомоги та підготовки Збройних сил України.

Читайте також: Японія вперше відрядить офіцерів до штабу НАТО, який координує допомогу Україні

Нагадаємо, як заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, Україна готова до співпраці з Японією у сфері розвитку та виробництва БпЛА.

Прямий ефір