Росіяни можуть потрапити під масові скорочення: причини озвучили в українській розвідці

Ілюстративне фото: szru.gov.ua

Російська економіка демонструє системний спад через війну проти України, що впливає на ринок праці. Вже найближчим літом низка державних і приватних підприємств можуть розпочати масові скорочення персоналу. Про це сьогодні, 26 квітня, повідомили у Службі зовнішньої розвідки України, інформує FREEДОМ.

Серед ключових причин кризи в українській розвідці називають зростання податкового навантаження, обмежений доступ до кредитних ресурсів через високі відсоткові ставки, а також зниження прибутковості компаній. Останнє пов’язано зі зниженням купівельної спроможності населення та загальним уповільненням економічної активності.

“Наразі окремі роботодавці намагаються уникнути масових звільнень шляхом скорочення робочого тижня до трьох-чотирьох днів. Утім, такі заходи мають тимчасовий характер і не здатні компенсувати глибокі структурні проблеми. За відсутності економічного відновлення бізнес із високою ймовірністю буде змушений вдатися до більш радикальних рішень”, — зазначили у Службі зовнішньої розвідки України.

Також в українській розвідці звернули увагу, що влітку можливий сезонний спад ділової активності, який може прискорити звільнення в різних галузях. Унаслідок цього створюється ризик зростання безробіття у Росії вже найближчими місяцями.

Читайте також: Рекордний дефіцит бюджету та зубожіння населення: реальний сектор економіки РФ іде на дно (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Службі зовнішньої розвідки України раніше повідомили, що економіка Росії остаточно увійшла в рецесію.

Прямий ефір