Чотири людини вбито, понад 30 — поранено: Зеленський відреагував на масований удар РФ

Одещина, наслідки атаки РФ. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

У Дніпрі триває рятувальна операція на місці удару РФ по житловому будинку. Зараз в лікарнях перебуває 11 людей. Під завалами ще можуть бути люди. Про це сьогодні, 25 квітня, повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

За його словами, нині відомо, що загалом поранено понад 30 людей по Україні. Є постраждалі на Чернігівщині, Одещині, Харківщині. 

“На жаль, є загиблі. Чотири людини було вбито. Мої співчуття рідним та близьким. Тактика в росіян без змін: ударні дрони, крилаті ракети й значна кількість балістики”, — зазначив президент. 

Він наголосив, що більшість мішеней — звичайна інфраструктура в містах. Пошкоджені житлові будинки, енергетика, підприємства.

“Кожен такий удар має нагадувати партнерам, що ситуація потребує негайних і жорстких дій, оперативного посилення нашої ППО. І я вдячний за рішення в четвер під час зустрічей на Кіпрі про додаткові внески у програму PURL. Є політичні рішення кількох європейських країн, і важливо, щоб вони були реалізовані якнайшвидше”, — зазначив Зеленський.

Пауза через блокування 20-го пакету санкцій дала Росії додатковий час на адаптацію — важливо цьому протидіяти, наголосив глава держави. 

“Ми вже спілкуємося з командою ЄС щодо можливих нових санкційних кроків. Головне — суттєво обмежити можливості російської військової промисловості”, — акцентував президент.

Читайте також: Зруйновано житлові будинки, під завалами шукають людей: РФ масовано атакувала Дніпро та Одеську область (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, у ніч на 25 квітня російська окупаційна армія завдала комбінованого удару по об’єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування. Основний напрямок удару — Дніпро. 

Прямий ефір