Російський безпілотник вбив людину на Харківщині. Як повідомляє прокуратура Харківської області, сьогодні вранці, 22 квітня, БпЛА атакував цивільну машину поблизу села Черкаські Тишки Харківського району, інформує FREEДОМ.
Внаслідок удару загинув 66-річний чоловік. Ще один чоловік, 69 років, дістав поранення, наразі його госпіталізовано до медичного закладу в Харкові. Прокуратура області розпочала досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

Також окупанти атакували Сумщину. Як повідомили в ДСНС України, під ударом були приватні житлові будинки в одному із сіл Ямпільської громади.


Наразі відомо про одного загиблого. Багато будинків зруйновано повністю, на місці виникли сильні пожежі. Зазначається, що через загрозу повторних ударів пожежникам доводилося періодично зупиняти роботу. Зараз усі пожежі ліквідовані.
Читайте також: Армія РФ вдарила по залізниці в Запоріжжі та атакувала портову інфраструктуру в Одесі — наслідки (ФОТО)
Раніше повідомлялося, що російські війська атакували Дніпро. Усі удари припали по цивільній інфраструктурі та житлових будинках. За даними міської адміністрації, внаслідок обстрілу пошкоджені дитячий садок, двоповерховий будинок, гуртожиток коледжу. Розбито понад 200 вікон, пошкоджено дороги та тротуари.














