Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки призупинило продаж міжнародних активів однієї з найбільших нафтових компаній Росії — “Лукойлу”. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє агентство Reuters, інформує FREEДОМ.
Передбачається, що таке рішення може стати одним із важелів тиску на РФ у світлі відсутності будь-якого просування в мирних перемовинах на майданчиках у Женеві, Абу-Дабі та Маямі. Вашингтон відтермінував крайній термін для укладення потенційних угод до 1 квітня замість 28 лютого.
Слід зазначити, що, навіть у разі продажу активів, які оцінюються у 22 млрд доларів, виручені від неї кошти будуть заморожені на рахунку, що перебуває під контролем США. Наразі у купівлі активів зацікавлена низка осіб, зокрема й американські нафтові компанії.
Читайте також: Трамп хоче, щоб війна Росії проти України закінчилася за місяць, — ЗМІ
Раніше віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Дональд Трамп доручив американській команді, яка бере участь у переговорах щодо завершення війни в Україні, спробувати припинити вбивства між Москвою та Києвом. За його словами, американці ведуть активні переговори як із РФ, так і з українською стороною.














