Російські окупаційні війська продовжують атакувати залізничну інфраструктуру України. Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС), чергового удару було завдано в ніч на сьогодні, 12 лютого, у Конотопському районі Сумської області, інформує FREEДОМ.
Внаслідок удару російського дрона загорілися приміщення депо та вагон. У зв’язку з небезпекою повторних ударів рятувальники неодноразово були змушені призупиняти роботи та відходити в безпечні місця. Інформація про постраждалих не надходила.


У місті Барвінкове Ізюмського району Харківської області російські окупанти завдали удару по магазину, повідомляє ДСНС. На цей момент відомо про 13 постраждалих.


Пізніше по цьому ж місцю було завдано повторного удару. Внаслідок удару магазин виявився частково зруйнованим, також постраждали житлові будинки. Пожежа, що виникла, охопила 1 500 кв. м території.


Читайте також: Спальний район залишився без опалення та газопостачання: у Краматорську ліквідовують наслідки російських авіаударів (ВІДЕО)
Раніше повідомлялося, що цієї ночі дрони та балістичні ракети армія РФ запустила по Києву. Двоє людей дістали поранення. Також російські війська атакували Одесу, Дніпро та Павлоград.














