У День Незалежності України, 24 серпня, на російському телебаченні було продемонстровано відеоролик про справжні втрати армії РФ у війні проти України. Про це сьогодні, 25 серпня, повідомили джерела FREEДОМ у розвідці.
Хакери Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України (МОУ) “хакнули” російського провайдера “№3” і вивели на телеекрани росіян відео про реальні результати війни РФ проти України відразу на 116 телеканалах.
Крім того, кіберактивістам вдалося заблокувати доступ адміністраторів провайдера до серверів, аби тим було складніше перервати трансляцію відео.
Внаслідок цього щонайменше 50 тисяч абонентів з Москви та інших регіонів РФ понад три години поспіль споглядали вибухи російських нафтопереробних заводів та безкраї краєвиди поховань російських солдатів.
Трансляція ролика додатково була забезпечена через додатки сервісів Apple Store, Google Play та Smart TV, а також на інших кабельних мережах.
Читайте також: Хакерська атака на “Аерофлот”: російська авіакомпанія зазнала величезних збитків (ВІДЕО)
Нагадаємо, 1 липня США запровадили санкції проти російського кіберугруповання, причетного до інтернет-атак у Сполучених Штатах і по всьому світу. Під обмеження потрапили четверо керівників групи та дві пов’язані з нею фірми.














