Унаслідок нічної атаки Росії по Києву загинули шість осіб. Під завалами багатоповерхівки в Шевченківському районі можуть ще залишатися люди. Там зруйновано цілий під’їзд, передає FREEДОМ.
За словами міського голови Віталія Кличка, на місці розгорнуто гуманітарний штаб допомоги. Також у столиці пошкоджено будівлю спортивно-оздоровчого комплексу Київського політехнічного інституту.
“Унаслідок атаки сьогодні постраждали Голосіївський, Дарницький, Святошинський і Шевченківський район, де ми зараз перебуваємо. Зараз тривають рятувальні роботи. Сподіваємося, що кількість жертв не зростатиме. Усім постраждалим прохання звертатися до штабів, розгорнутих у кожній із локацій, де є руйнування. Ви отримаєте повну інформацію про допомогу, про тимчасове житло. Працюємо далі”, — заявив Кличко.

На атаку росіян відреагував також президент України Володимир Зеленський, який зараз перебуває з робочим візитом у Великій Британії.
Він зазначив, що після ударів по об’єктах ядерної програми в Ірані було багато галасу з Москви — російське керівництво демонстративно засуджувало “ракетно-бомбові” кроки.
“Сьогодні Москва мовчить після того, як російська армія завдала абсолютно цинічного удару російсько-іранськими “Шахедами” і ракетами по цивільній інфраструктурі Києва та інших наших міст і громад. Тільки в Києві було пошкоджено п’ять багатоквартирних будинків. Це звичайні житлові будинки. Рятувальники зараз розбирають завали і надають допомогу скрізь, де потрібно. Цей удар пошкодив об’єкти в чотирьох областях. Загалом було 352 дрони, серед них 159 “Шахедів”, за цю ніч, 16 ракет. За попередніми даними, була застосована і балістика з Північної Кореї”, — заявив президент.
Крім того, за його словами, ще одна людина загинула через атаку росіян у Білій Церкві Київської області. Там безпілотник влучив у лікарню.
“Значна частина дронів і ракет була збита нашими захисниками неба. Але не всі. І кожному в країнах поруч із Росією, Іраном, Північною Кореєю варто думати про те, чи зможуть там захистити життя, якщо ця коаліція вбивць збережеться і продовжить поширення терору. Сьогодні під час візиту до Британії говоритиму з партнерами саме про це — про наш захист, який має стати основою значно сильнішого спільного захисту. А також домовлятимемося про нові й сильні кроки тиску на Росію за цю війну та заради припинення ударів”, — акцентував Зеленський.

Читайте також: У Запорізькій області після серії атак РФ без світла залишилися тисячі людей — деталі від ОВА
Нагадаємо, Росія масово обстріляла Україну. У Києві є загиблі та поранені. Під обстрілом була цивільна інфраструктура, житлові будинки та навчальні заклади.














