Протягом минулої доби українські захисники завдали значних втрат російським окупантам. Зокрема, ліквідовано 1 430 загарбників. Крім того, знищено два танки, 70 артилерійських установок та майже 500 одиниць автомобільної техніки ворога. Про це сьогодні, 30 травня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.
Так, загальні бойові втрати російських військ з 24.02.2022 до 30.05.2026 орієнтовно становлять:
- особового складу — близько 1 362 500 (+1 430) осіб;
- танків — 11 960 (+2) од.;
- бойових броньованих машин — 24 643 (+7) од.;
- артилерійських систем — 42 930 (+70) од.;
- РСЗВ — 1 813 (+5) од.;
- засобів ППО — 1 398 (+1) од.;
- літаків — 436 од.;
- гелікоптерів — 353 од.;
- наземних робототехнічних комплексів — 1 500 (+4) од.;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня — 318 433 (+1 781) од.;
- крилатих ракет — 4 693 (+6) од.;
- кораблів/катерів — 33 од.;
- підводних човнів — 2 од.;
- автомобільної техніки та автоцистерн — 100 713 (+483) од.;
- спеціальної техніки — 4 231 (+4) од.
Читайте також: СБС за місяць уразили 23 елементи протиповітряної оборони росіян — деталі
Нагадаємо, 23 травня та в ніч на 24 травня Сили оборони України завдали ударів по низці стратегічних об’єктів РФ. Зокрема, було атаковано нафтовий термінал “Таманьнефтегаз” у Краснодарському краї РФ. Також уражено склад зберігання боєприпасів на тимчасово окупованій території (ТОТ) Криму та пункти управління безпілотниками на ТОТ Донецької області та в Курській області РФ.














