UATV та Державна прикордонна служба України запускають проект “Периметр” (ВІДЕО)

Програма про діяльність прикордонного відомства з'явиться в ефірі вже 16 листопада

uatv
05.11.2018

Фото UATV

Державна прикордонна служба України за підтримки телеканалу іномовлення UATV запускає новий проект про діяльність українських прикордонників, який матиме назву “Периметр”.

За словами начальника Головного центру стратегічних комунікацій Державної прикордонної служби України Сергія Якимця, ідея проекту виникла кілька місяців тому. Його мета – показати виклики, які сьогодні стоять перед відомством. “Назва вибрана не випадково. Периметр – в одному випадку, це державний кордон, який насичений цікавим життям, а в іншому – це межа дозволеного”, – пояснив Сергій Якимець.

Проект передбачає презентації декількох тем – про розвиток прикордонного відомства, про міжнародне співробітництво, про транскордонну злочинність та про “винахідливість” контрабандистів.

“У нас військові дії, у нас напружена ситуація в країні. А Державна прикордонна служба – це, передовсім, правоохоронна діяльність. І наша співпраця розпочалася саме із телеканалом UATV, бо це канал, який здійснює іномовлення, який орієнтований на споживача за межами України. Держприкордонслужбі важливо доносити думку про те, як ми реформуємося, що ми робимо задля безпеки України та Європи”, – розповів прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

У свою чергу генеральний директор каналу UATV Людмила Березовська відзначила, що перші, кого зустрічають іноземні туристи, приїхавши в Україну, – це прикордонники. І саме завдяки “Периметру” іноземці зможуть дізнатися правила, вимоги і принципи роботи цієї служби”.

“Наша співпраця із Держприкордонслужбою триває вже понад 3 роки, і це була перша державна установа, до якої я звернулася, коли ми запускали телеканал іномовлення. Вони нас підтримали, надали дуже багато контенту, який нам був необхідний на той момент, – розповіла Людмила Березовська. – Тому зараз, коли виникла ідея спільно зробити новий проект, ми це відразу підтримали”.

Прем’єра програми “Периметр” українською мовою відбудеться 16 листопада. Проект виходитиме в перекладі також на російську та англійську мови.

Джерело UATV
дата 05.11.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV