У Торонто відбудуться Дні українського кіно

Глядачам покажуть фільми "Брама", "Стрімголов" та "Позивний "Бандерас"

uatv
09.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

Цього року у Торонто вдруге стартують Дні українського кіно.

Про це повідомили у прес-службі Держкіно.

Відкриє програму містична драма “Брама”, створена у копродукції України та США. Також покажуть драму “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк, один із касових рекордсменів українського прокату фентезі “Сторожова Застава”, психологічну драму Марини Степанської “Стрімголов” та експериментальну драму Валентина Васяновича “Рівень чорного”.

Крім того, під час фестивалю на глядачів чекає допрем’єрний показ військового детективу “Позивний “Бандерас” Зази Буадзе та ретроспективний показ стрічки “Лебедине озеро. Зона”.

Дні українського кіно у Торонто відбудуться з 29 серпня по 2 вересня у кінотеатрі “Карлтон”. Покази відбудуться за участі авторів.

Нагадаємо, десятий ювілейний фестиваль української культури Uketoberfest відбудеться 11-12 серпня у Чикаго. Для учасників передбачена різноманітна концертна програма, що складатиметься з виступів таких музикантів та творчих колективів, як Степан Гіга (молодший)Тарас Петриненко“Антитіла” та “Зрада”. Також  буде представлено українські народні танці за участю танцювальних ансамблів.

Джерело UATV
дата 09.08.2018
категорії Культура
поділитися
Топ новин на UA|TV