У США через аномальні морози загинула 21 людина

uatv
01.02.2019
Фото АР

Через аномальні морози у Сполучених Штатах Америки уже загинула 21 людина. Здебільшого до летальних випадків призводило переохолодження на вулицях, повідомляє Дзеркало тижня.

Найбільше людей померло у Чикаго 9 осіб. Серед штатів, котрі найсильніше постраждали від рекордних морозів, Північна Дакота, Вісконсин, Айова, Міннесота, Мічиган та Іллінойс.

Подекуди на території Сполучених Штатів температура була нижчою, ніж на Південному полюсі в Антарктиді. Так, -48°С зафіксували у місті Інтернешнл-Фоллс у Міннесоті. У цьому ж штаті в місті Парк-Репідс зареєстрували рекордні -41°С, а у Фарго (Північна Дакота) температура повітря становила -35°С.

Як повідомила Національна метеорологічна служба США, у країні не було такого морозу понад 20 років.

Також через снігопади та морози в аеропортах Середнього Заходу країни скасували понад 2 тисячі авіарейсів. Приблизно таку ж кількість польотів відклали.

Раніше повідомлялося, що на територію Середнього Заходу США потік арктичного повітря приніс рекордний холод. Температура повітря впала, з урахуванням сильного вітру, до -45°C в Чикагоі до -54°C у Північній Дакоті.

Джерело Дзеркало тижня
дата 01.02.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV