У Рівному розпочався міжнародний фестиваль органної музики

uatv
03.02.2019
Фото з сайта organ.rv.ua

Сьогодні, 3 лютого, у Рівному відбувається перший виступ у рамках Міжнародного фестивалю “Органний собор-2019”. Заходи будуть відбуватися у стінах Рівненської обласної філармонії, повідомляється на сайті закладу.

Відкрився фестиваль о 17:00 виступом відомого чеського органіста Петра Плани. Зазначається, що музикант навчався в консерваторії в Остраві та в Академії музичного мистецтва у Празі.

“Він багато виступає соло, його концерти проходять від Великобританії до Японії. Органіст є членом журі кількох міжнародних конкурсів, працює доцентом кафедри музичної освіти в Палацькому університеті, м. Оломоуц, в місті, що вважається столицею моравських історичних органів”, – йдеться у повідомленні.

Наступний виступ у рамках фестивалю відбудеться 10 лютого о 17:00. Перед публікою буде виступати українська органістка, музична діячка, Заслужена артистка України та викладачка Ольга Дмитренко.

Закінчиться Міжнародний фестиваль “Органний собор-2019” 17 лютого виступом львівських артистів: Олени Мацелюх (орган), Анжели Приходько (скрипка), Меланії Макаревич (фортепіано) й академічного камерного оркестру рівненської обласної філармонії (диригент – Юрій Скрипник).

Нагадаємо, талановиті українські піаністи розповіли, як навчитися любити музику.

Джерело UATV
дата 03.02.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV