У МВФ розповіли, що пришвидшить економічне зростання України

Воно пов’язане з фіскальною політикою, процентною ставкою за кредитами та сприятливим бізнес-кліматом

uatv
13.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Міжнародному валютному фонді розповіли, що потрібно зробити для прискорення економічного зростання в Україні. Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час презентації економічного огляду “Europe’s Economic Outlook”, передає УНН.

За його словами, економічне зростання в Україні пов’язане з фіскальною політикою, процентною ставкою за кредитами та сприятливим бізнес-кліматом.

“Перший – фіскальна політика… Ми бачимо, що сприйняття макроекономічної стабільності в Україні все ще залишається крихким”, – сказав Люнгман.

Він вважає, що Україна наразі має макроекономічну стабільність.

“Інший – про номінальні процентні ставки, пов’язані з інфляцією”, – сказав представник МВФ.

За його словами, високі ставки стримують внутрішнього інвестора, для якого дорого брати в гроші банках під проценти. Спосіб вирішення цієї проблеми полягає у зниженні інфляції, а Нацбанк у цьому напрямку робить правильні кроки.

“Третє питання, якщо ми хочемо залучити інвестиції в Україну, для збільшення й залучення прямих іноземних інвестицій та інвестицій в нові проекти, що сприятиме зростанню, тоді бізнес-середовище має поліпшити такі речі, як, наприклад, захист права власності. Інвесторам потрібна впевненість. Якщо вони хочуть вкладати свої гроші в українську економіку з перспективою 15-20 років, вони хочуть мати страховку, що матимуть справедливе ставлення у всіх можливих сценаріях”, – сказав постійний представник МВФ в Україні.

Він наголосив, що в Україні й надалі мають втілювати в життя реформи, які стосуються судової системи та боротьби з корупцією.

Нагадаємо, що у МВФ назвали основні реформи для економічного зростання України.

Джерело УНН
дата 13.11.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV