У Монголії створили громадське об’єднання українців

uatv
18.11.2019
Фото з сайта china.mfa.gov.ua

У монгольській столиці Улан-Батор (монг. Улаанбаатар) відтепер діятиме громадське об’єднання “Українці в Монголії“.

Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Китайській Народній Республіці та Монголії (за сумісництвом), інформує UATV.

Новостворену спілку презентували у головній залі ресторанно-готельного комплексу “Батько Опанас“, який фактично є “українським домом” у монгольській столиці, зазначили в посольстві.

“У заході взяли участь представники МЗС і Мінкультури Монголії, керівники гірничо-видобувних корпорацій, професори й викладачі багатьох монгольських вишів, представники авіаційної та фінансово-податкової сфери, художні колективи, журналісти провідних монгольських ЗМІ, які у свій час отримали освіту у вишах Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси, Кіровограда”, – йдеться в повідомленні.

За словами першого секретаря з консульських питань ПУ в КНР (за сумісництвом у Монголії) Л. Самойлової, створення спілки посилить присутність України в монгольському громадському та інформаційному просторі. Крім цього, завдяки їй українці, які проживають у цій країні, зможуть тісніше підтримувати зв’язок із батьківщиною.

Нагадаємо, Україна та Монголія підписали угоду про безвіз.

Джерело UATV
дата 18.11.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV