У Мінінформполітики закликали українських туристів підтримати телеканал UATV

uatv
05.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Міністерстві інформаційної політики закликали українських туристів, які подорожують за кордон, звертатися до адміністрації готелів з проханням включати в їхню сітку мовлення телеканал UATV.

З таким закликом виступила перша заступниця міністра Еміне Джапарова під час прес-конференції у Херсоні, повідомляє Херсон Online.

“Закликаю кожного українця, який подорожує за кордоном і відпочиває в готелях, звертатися до адміністрації готелів з проханням включати у свою сітку мовлення телеканал UATV, наприклад. Це насправді комерційні речі, коли є запит від людей, тоді будуть включати цей канал готелі, вони повинні реагувати на запити від громадян України”, – сказала Еміне Джапарова.

Також вона додала, що UATV мовить про нашу державу із трьох супутників різними мовами. Телеканал покриває Європейський і Азійський континенти, а також частину Латинської Америки. Проте збільшити кількість готелів, які транслюватимуть згаданий телеканал, можуть допомогти саме туристи. Для цього слід створити відповідний запит, тому що адміністрація готелів не включатиме його до своєї сітки мовлення з власної ініціативи.

Нагадаємо, канал UATV отримав від Нацради дозвіл на тимчасове мовлення у зоні ООС і на адмінмежі з окупованим Кримом.

Джерело UATV
дата 05.07.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV