У Києві відбудеться конкурс Microsoft для молоді

Учні старших класів, студенти, магістри та аспіранти першого курсу можуть подати онлайн-заявки для участі в щорічному міжнародному Imagine Cup

uatv
20.02.2018

Фото з сайту Na chasi

Переможці регіональних етапів отримають можливість вирушити до США на фінал Imagine Cup 2018 і поборотися за головний приз, – повідомляє Na chasi.

Йдеться про $ 100 тисяч на подальший розвиток проекту. Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup може послужити початком успішної кар’єри. Представляючи перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій. У рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, уміння команд гідно представляти і захищати свої проекти,  англійською в тім числі. ДО 15 березня 2018 необхідно подати онлайн-заявку з описанням проекту, його прототипом і найближчими перспективами його розвитку.
Imagine Cup 2018 складається з 3 категорій:

Mixed Reality – розробка додатків, які підлаштовані під доповнену віртуальну реальності;
Al – розробка ботів на Microsoft Bot Framework з використанням Microsoft Cognitive Services у додатках на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках;
Big Data – побудова продуктивних моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, проектів на технологіях Blockchain.

Онлайн заявки приймаються за посиланням.

Джерело Na chasi
дата 20.02.2018
категорії Наука
поділитися
Топ новин на UA|TV