У Києві відбудеться форум “Жіноче лідерство в STEM компаніях”

Проект "Технологічний Пакт з розвитку жінок в STEM-компаніях" спрямований на розвиток жіночого лідерства в технологічних компаніях та університетах

17.02.2018

Фото з сайту Хмарочос

В інноваційному містечку UNIT city на початку  березня відбудеться форум, на якому презентують проект “Технологічний Пакт з розвитку жінок в STEM-компаніях”,– інформує Хмарочос.

Як відомо, STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.

Жінки в STEM-галузях становлять майже  21-23%, а на керівних посадах їх ще менше. Мета пакту – консолідувати зусилля навчальних закладів і компаній для підтримки жінок в технологічній сфері та сприяння розкриттю їх потенціалу. Підписуючи документ, компанії та виші зобов’язуються підтримувати жінок у своїх організаціях, допомогти STEM-компаніям подолати професійні та гендерні стереотипи; створити можливості кар’єрного розвитку для жінок і популяризувати провідні технологічні компанії в Україні, які підтримують жінок.

Крім того, на форумі вперше буде презентовано дослідження щодо важливості жіночого лідерства в технологічних компаніях та нову нагороду від STEM Коаліції  “Краща компанія для жінок”. Учасники зможуть познайомитися з  практиками українських компаній, що розвивають жіноче лідерство.

Захід відбудеться  за підтримки Accountability Fund при Посольстві Королівства Нідерландів в Україні. Реєстрація на форум відкрита за посиланням до 28 лютого.

Організатори форуму –  Коаліція STEM освіти –  платформа для об’єднання компаній, навчальних закладів, асоціацій, експертних організацій, муніципалітетів та ЗМІ заради підвищення якості STEM-освіти в Україні.

Джерело Хмарочос
дата 17.02.2018
категорії Технології
поділитися
Топ новин на UA|TV