У Дніпрі відкрили перший в Україні центр підготовки інспекторів з дотримання прав людини

uatv
12.06.2019
Фото Нацполіції

Сьогодні у Дніпрі, на базі ізолятора тимчасового тримання № 1поліції відкрили перший в Україні тренінговий центр з підготовки інспекторів з дотримання прав людини.

Про це інформує прес-служба МВС.

Голова Національної поліції Костянтин Бушуєв розповів, що тренінговий центр в межах проекту проекту Custody Records дасть можливість підвищити кваліфікацію та отримати нові професійні навички співробітникам 125 ізоляторів тимчасового тримання Нацполіції.

“Метою проекту є запровадження нових методів співпраці поліцейського та затриманої особи. Система дає можливість віддаленого контролю за дотриманням прав затриманих громадян. Технічне обладнання, процедури контролю, цілодобова відеофіксація даних та зручний спосіб внесення і обробки інформації дозволяє відстежувати всі дії по відношенню до затриманих під час їхнього перебування в ізоляторі тимчасового тримання”, – сказав Бушуєв.

В поліції наголосили, що завдяки впровадженню системи Custody Records будуть створені всі умови для запобігання порушенням прав затриманих протягом всього часу перебування в ізоляторі.

Сьогодні Сustody Records працює на базі чотирьох ізоляторів тимчасового тримання – у Дніпрі, Херсоні, Кропивницькому та Сарнах. Нацполіція планує поширити функціонування цієї системи на кожен ізолятор тимчасового тримання.

Нагадаємо, що Нацполіція спільно з партнерами зі США, ЄС та Канади розробила стратегію розвитку.

Джерело UATV
дата 12.06.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×