У 2018 році військкомати направили до ЗСУ майже 27 тис. контрактників

uatv
21.12.2018
Фото Укрінформ-UATV            

У 2018 році військові комісаріати України направили до ЗСУ майже 27 тисяч кандидатів на проходження контрактної служби. Про це передає прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

“Протягом 2018 року військовими комісаріатами України направлено до навчальних центрів та безпосередньо до військових частин Збройних сил України майже 27 тисяч кандидатів на військову службу за контрактом, які пройшли відбір і відповідають вимогам проходження військової служби”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що майже 20 тисяч осіб були направлені для укладення контрактів безпосередньо до військових частин. Це військовозобов’язані, які включені до оперативного резерву першої черги, мають досвід бойових дій на сході України та були звільнені з військової служби не більше року тому.

Решту громадян направили до навчальних центрів, де вони уклали перші контракти про проходження військової служби у ЗСУ.

“Переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом (біля 90 %) вирішили служити у бойових військових частинах сухопутної компоненти Збройних сил України”, – додали у прес-службі.

Кількість контрактників забезпечила належну укомплектованість бойових військових частин та підрозділів.

“У 2019 році очікується підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців Збройних сил України (зокрема підвищення рівня грошового забезпечення та забезпечення житлом у гуртожитках нового типу), що, в свою чергу повинно посприяти збільшенню рівня укомплектованості бойових військових частин Збройних сил України та їхньої боєздатності”, – очікують в ЗСУ.

Нагадаємо, що ЗСУ передали нову та модернізовану військову техніку.

Джерело UATV
дата 21.12.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV