Традиції і новаторство: чим приваблюють слухачів творчі пошуки співачки Марини Круть (ВІДЕО)

uatv
08.11.2019
скрін з відео

Марина Круть – співачка, поетеса, композитор і бандуристка. Дівчина вже встигла випустити кілька сольних пісень і живий альбом, записаний під час концерту спільно з оркестром. А нещодавно вона презентувала EP (extended play – мініальбом) “Albino“, де об’єднала бандуру і електроніку. Там зібрані шість композицій про шляхи душі, її переживання, досягнення, розчарування і пошук свого призначення. Творить дівчина під псевдонімом KRUТЬ.

“Мій батько трохи грав на гітарі, а мама співала, коли мила посуд. Мама дуже гарно співає. Думаю, що голос у мене від неї, а від тата – музикальність. Але в сім’ї музикантів немає. Ні до чого іншого так, як до бандури, мене так сильно не тягнуло. Мені просто подобається, як вона звучить, ось і все “, – згадує початок свого музичного шляху KRUТЬ.

Вірші Марина, в основному, пише сама, оскільки найбільше в творчості цінує чесність зі слухачем. Але ось одну з пісень останнього мініальбому співачка написала на вірш івано-франківської поетеси Герди Соняш. Її творчість дуже імпонує бандуристці, тому поезія “Дівчинка” і стала основою композиції.

“Я сповідую в музиці принцип чесності, – каже артистка. – Я не бачу сенсу робити щось несправжнє, нечесне і брехати. Тим паче, в музиці. Це не моя історія. Я намагаюся бути чесною і розповідати про людську онтологію почуттів“.

Дівчина каже, що намагається не залишатися в одному стилі, постійно пробує щось нове. Вона вважає, що може бути різною, і не хоче себе обмежувати. Свою бандуру артистка дуже любить і думає, що якби інструмент міг говорити, саме він розповів би про неї краще за всіх.

“Бандура для мене – музичний інструмент, а з іншого боку – це просто інструмент. Інструмент для кращого донесення людям того, що я б хотіла їм сказати через музику. Тобто, це інструмент, і він мені допомагає , ні в якому разі не закриває мене, не заважає мені, не перетягує увагу на себе. Мені легше з ним розкритися“, – з ніжністю говорить про бандуру Марина Круть.

Як і будь-якій творчій людині, дівчині потрібно натхнення. Марина ділиться, що дуже часто їй в цьому допомагають “стусани”: від людей, життя, та й просто в різних ситуаціях. Все це мотивує її писати, створювати і розвиватися.

А ось що авторка говорить про свою збірку пісень: “Мій альбом називається “Albino” – “Альбінос”. Чому альбінос? Тому що у мене такий життєвий період, що я думаю часто про людську душу, про людські переживання і взагалі про інститут душі. Альбінос – це те, що вкрай рідко побачиш. І ось в цей вік нас часто роблять такими однаковими, такими стандартними, шаблонними. Зовнішність може бути однакова, може бути однаковий гель-лак, волосся або ще щось. А тут, всередині, все унікальне, дивне, химерне, просто треба відкрити себе. І дуже часто в альбомі зустрічаються 6 абсолютно різних емоцій“.

У листопаді Марина вже планує свій тур Західною та Центральною Україною і запрошує всіх на свої концерти. Адже найкраща нагорода для музиканта – коли його музику слухають!

Більше випусків програми Music Day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 08.11.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV