Tik-Tok передає всю інформацію про користувачів Компартії Китаю, – Лукас (ВІДЕО)

uatv
22.10.2020
Фото АР

Додаток Tik-Tok став надзвичайно популярним у всьому світі, але пізніше навколо нього розгорівся міжнародний скандал. Зокрема, США звинувачують платформу в тому, що її творці збирають дані про американських користувачів і передають їх владі Китаю.

Про це розповів старший віце-президент Центру аналізу європейської політики Едвард Лукас в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

На його думку, світ зараз стурбований китайською експансією в багатьох сферах, як, наприклад, розкрадання інтелектуальної власності або незбалансовані домовленості в галузі торгівлі. Але є ще й питання китайського програмного забезпечення.

“Tik-Tok, який є розважальним додатком і останнім часом набув величезної популярності, особливо серед молоді, проник у життя користувачів занадто глибоко. Тепер про їхнійспосіб життя, активності і коло спілкування розробникам відомо майже все. Якщо врахувати, що кінцевим одержувачем персональної інформації є Компартія Китаю, яка повністю контролює Tik-Tok, це зовсім не той софт, який людям варто встановлювати на свій телефон”, – зазначив Лукас.

Нагадаємо, раніше Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) почало розслідування про викрадення і публікації персональних даних сотень німецьких політиків та інших публічних осіб.

Читайте також: Нове медійне законодавство: заблокувати онлайнресурс зможуть лише на підставі рішення суду

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×