Тейлор привітав зовнішньополітичні здобутки Зеленського

uatv
19.11.2019
Фото Facebook Посольство США

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор привітав Володимира Зеленського та його зовнішньополітичну команду з останніми здобутками.

Офіційну заяву опублікувала пресслужба посольства Сполучених Штатів в Україні.

“Успішне повернення додому моряків й інших політичних в’язнів; розведення сил у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському; і, щойно, забезпечення повернення українських кораблів, які були незаконно захоплені Росією, є конкретними досягненнями на шляху до миру, й усі українці мають підстави цим пишатися”, – вважає дипломат.

Тейлор також привітав повідомлення про прийдешній саміт у Нормандському форматі та висловив сподівання на подальший поступ у досягненні миру.

“Звісно, завжди є ті, хто прагне поділити Україну, особливо Росія”, – відзначив він, закликавши не слухати російську дезінформацію.

“У деяких повідомленнях місцевих ЗМІ містяться вигадки, що начебто члени команди президента співчувають Росії або вважають, що розпочав конфлікт колишній президент Петро Порошенко. За конфлікт однозначно відповідає Росія“, – наголосив Тейлор.

Дипломат запевнив, що Сполучені Штати твердо стоять на боці України в її боротьбі проти російської агресії та у прагненні до миру.

Раніше Вільям Тейлор сказав, що санкцій проти Російської Федерації недостатньо.

Джерело UATV
дата 19.11.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV