Словаччина підтримує позицію України щодо “Північного потоку-2”, – Чапутова

uatv
16.09.2019
Фото Урядовий портал

В Україні досі існує пострадянський вплив на енергетику, який необхідно мінімізувати. Пріоритет уряду на наступні декілька років – створити конкуренцію на ринку енергетики.

Про це заявив прем’єрміністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою, інформує Урядовий портал.

“Будемо раді, якщо частиною цього та інших українських ринків будуть і словацькі компанії. Адже Словаччина – наш добрий сусід, з яким у нас є спільна історія”, – зазначив Гончарук.

Водночас Чапутова наголосила, що її країна підтримує Україну на міжнародній арені.

“Словаччина підтримує позицію, яку займає Україна щодо “Північного потоку-2″, Російської Федерації, а також наміри України щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО”, – додала вона.

Прем’єрміністр України зазначив, що зараз його уряд починає впровадження низки важливих реформ. У планах Кабміну – відновити інфраструктуру країни, реформувати залізницю та змінити правила використання внутрішніх річок. Останнє дозволить повністю оновитисистему перевезень всередині країни.

Олексій Гончарук додав, що його команда планує провести велику реформу освіти та науки, а також завершити реформу охорони здоров’я, яку було розпочато два роки тому.

Раніше Зузана Чапутова заявила, що Словаччина підтримує продовження санкцій проти РФ до виконання Мінських домовленостей.

Нагадаємо, президент Словаччини прибула в Україну з офіційним візитом.

Джерело Урядовий портал
дата 16.09.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×