Сенцов закликав міжнародних партнерів боротися за звільнення українських політв’язнів

Фото AP

Український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов закликав міжнародних партнерів України продовжувати боротьбу за звільнення утримуваних Росією українських політичних в’язнів.

Про це Сенцов заявив на круглому столі у штабквартирі ООН у Нью-Йорку, організованому Постійним представництвом України при ООН, повідомляє Укрінформ.

“Україна та її міжнародні партнери мають продовжувати боротися за наших людей, які утримуються у в’язницях як в окупованому Криму, так і на території Росії”, – сказав він.

За його словами, завдання міжнародної спільноти, передусім ООН, постійно тримати проблему окупації Криму та Донбасу на порядку денному.

“Росія витрачає величезні ресурси на пропаганду“, – сказав Сенцов.

Колишній бранець Кремля зазначив, що російська пропаганда спрацювала в Італії, де без жодних доказів було засуджено українського нацгвардійця Віталія Марківа до 24 років позбавлення волі за звинуваченням у причетності до загибелі італійського журналіста на Донбасі.

“Про це теж треба постійно говорити”, – наголосив режисер.

Нагадаємо, Марківа було затримано в Італії влітку 2017 року. Він заперечує свою причетність до загибелі Роккеллі й Миронова.

Згодом Марківа засудили до 24 років ув’язнення.

Прямой эфир