Розвиток інфраструктури у прифронтових регіонах: Німеччина надасть Україні понад 36 млн євро

uatv
20.01.2021
Фото Укрінформ

Німеччина надасть Україні підтримку на понад 36 млн євро для розвитку інфраструктури у регіонах, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

Відповідні угоди із німецькою Кредитною установою для  відбудови (KfW) сьогодні на засіданні Кабінет міністрів уповноважив підписати віцепрем’єрміністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

Йдеться про новий проєкт “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIII)” вартістю 13,1 млн євро для здійснення енергоефективної модернізації закладів медичної допомоги, закупівлі сучасного базового медичного обладнання та обладнання для амбулаторної діагностики та лікування хвороби COVID-19 та її наслідків на території Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, а також на контрольованих урядом України територіях Донецької та Луганської областей.

9 мільйонів направлять на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб (13 об’єктів) та покращення інфраструктури (6 шкіл та 7 дитячих садочків) у громадах, які приймають ВПО: у Дніпропетровській області – Кривий Ріг, Першотравенськ; Донецькій області – Маріуполь; Запорізькій області – Мелітополь, Ланцеве, Гуляйполе; Луганській області – Сєвєродонецьк, Новоайдар, Кремінна; Харківській області – Ізюм, Чугуїв.

Другий грант у розмірі 14,45 мільйона євро спрямують на поліпшення умов надання меддопомоги.

Раніше повідомлялося, що Україна отримає від Світового банку 100 млн доларів на відновлення економіки територій лінії зіткнення.

Джерело Урядовий портал
дата 20.01.2021
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×