Росія повинна йти назустріч Україні, – голова МЗС Німеччини

uatv
08.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Очільник німецького зовнішньополітичного відомства Гайко Маас закликав Росію йти назустріч Україні для досягнення далекосяжних домовленостей. Така заява з’явилася напередодні саміту в Нормандському форматі.

Про це зазначається в інтерв’ю Мааса виданню Bild am Sonntag, частину якого оприлюднили у неділю, 8 грудня, повідомляє DW.

Маас наголосив, що президент України Володимир Зеленський проявив сміливість і зробив перші кроки “з усіма внутрішньополітичними ризиками й побічними ефектами”, тоді як кілька років не відбувалося ніяких зрушень. Тепер, за словами німецького міністра, Російська Федерація повинна показати більшу готовність йти назустріч Україні та продемонструвати, що подальші домовленості можливі. Проте для цього ще потрібно докласти багато дипломатичних зусиль і мати терпіння, зауважив очільник МЗС Німеччини.

“Разом із Францією ми також повинні вплинути на Росію… У понеділок, насамперед, йтиметься про те, щоб майже щоденному проливанню крові на європейській землі нарешті було покладено край”, – зазначив він.

Нагадаємо, Зеленський провів закрите засідання РНБО напередодні Нормандського саміту.

Раніше президент України розповів про головні питання, які порушуватимуться на Нормандському саміті.

Джерело UATV
дата 08.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×