Реєстр е-декларацій стане доступним 30 жовтня, – Шмигаль

uatv
29.10.2020
Фото Урядовий портал

За участі президента України Володимира Зеленського відбулося термінове позачергове засідання Кабінету Міністрів. На ньому ухвалили розпорядження, що дасть змогу розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це пише UATV із посиланням на ОП.

“Кабінет Міністрів України за ініціативою президента України затверджує рішення, яке стане кроком до відновлення повноцінної роботи реєстру декларацій. Уже завтра кожен українець зможе зайти й побачити декларації чиновників і політиків”, – сказав прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Розпорядження “Деякі питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції”, розглянуте та ухвалене урядовцями, дасть змогу розблокувати діяльність НАЗК.

Згідно з документом, з метою забезпечення належної реалізації закону “Про запобігання корупції” Національне агентство з питань запобігання корупції має забезпечити відкритий цілодобовий доступ на своєму офіційному вебсайті до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Також НАЗК має забезпечити проведення спеціальних перевірок відповідно до вимог закону України “Про запобігання корупції”.

Окрім цього, як відомо, на терміновому засіданні РНБО президент дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт, у якому передбачається відновлення доброчесності судочинства у Конституційному Суді.

Нагадаємо, що нещодавно НАЗК закрило доступ до реєстру е-декларацій через рішення КСУ.

В Офісі президента заявляли, що Володимир Зеленський обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. 

Джерело UATV
дата 29.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×