Рефата Чубарова “суд” у Криму засудив до 6 років позбавлення волі

uatv
01.06.2021
Фото Telegram Людмила Денісова

Голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова підконтрольний країні-окупанту РФ “Верховний суд Криму” незаконно засудив до 6 років позбавлення волі в колонії загального режиму, штрафу в розмірі 200 тисяч рублів РФ та 200 годин виправних робіт за нібито “організацію масових заворушень” 26 лютого 2014 року під стінами кримського парламенту.

Про це пише UATV із посиланням на Telegram уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Омбудсмен наголосила, що від початку судилища Рефат Чубаров був позбавлений права на справедливий судовий розгляд справи, доступу до правосуддя та ефективного юридичного захисту, що є прямим порушенням статей 6, 13 Європейської Конвенції з прав людини.

Денісова зазначила, що не визнає рішення так званого “Верховного суду Криму”.

“Сьогоднішній вирок став ще одним свідченням того, що країна-окупант продовжує політику переслідування та репресій українських громадян. Закликаю міжнародну спільноту відреагувати на ці факти та посилити тиск на агресора, аби змусити виконувати норми міжнародного права та негайно звільнити усіх, кого незаконно утримують в РФ та на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей”, – пише вона.

Читайте також: Кримські татари залишаться в центрі уваги ООН, – Кислиця

Нагадаємо, що правозахисники зафіксували майже 150 затримань в окупованому Криму з початку року.

Джерело UATV
дата01.06.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×