Прокуратура попросила 15 років ув’язнення для президента-втікача

У справі Віктора Януковича суд оголосив перерву до 13 вересня

uatv
16.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

У четвер, 16 серпня, в Оболонському районному суді Києва відбулося чергове засідання у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє кореспондент UATV.

Перед початком у коридорі суду сталася штовханина. Адвокат президента-втікача Віталій Сердюк заявив, що прокуратура й суд намагаються прискорити процес, а також висловився з приводу того, що новопризначений державний адвокат Віктора Януковича Юрій Рябовол не є захисником екс-політика, тому що він відмовився від його послуг.

Суддя оголосив 15 хвилин перерви, під час якої у коридорі сталася штовханина між Віталієм Сердюком та правоохоронцем.

Після цього розпочалось засідання.

Обвинувачення попросило визнати президента-втікача винним та призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Адвокати Віктора Януковича Юрій Рябовол та Олександр Байдик попросили три місяці на ознайомлення зі справою. Головуючий суддя Владислав Дев’ятко об’явив перерву, наступні засідання відбудуться 13 та 14 вересня.

Нагадаємо, справу про державну зраду Януковича Оболонський районний суд Києва почав розглядати 4 травня 2017 року. В Україні екс-президент – фігурант низки кримінальних справ. Його звинувачують в економічних злочинах, державній зраді, а також у злочинах проти учасників Євромайдану. За це Януковичу загрожує довічне позбавлення волі.

 

Джерело UATV
дата 16.08.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV