Прокуратура передасть до міжнародного суду докази захоплення майна українських ЗМІ в Криму

Прокуратура Криму закликає представників телерадіоорганізацій звертатися до неї з відповідними заявами про вчинення щодо них протиправних дій

uatv
24.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Прокуратура Автономної республіки Крим збирає докази незаконного заволодіння майном телерадіокомпаній у Криму, щоб потім передати ці матеріали до Міжнародного кримінального суду, про це повідомила прокурор відділу прокуратури автономії Дарина Шишман, інформує ZIK.

За інформацією видання, у Національній раді з питань телебачення й радіомовлення нещодавно відбувся круглий стіл з представниками мовників і громадських організацій, котрі зазнали втрат у зв’язку з окупацією Криму, на якому прокуратура повідомила про свою роботу щодо збору доказів вчинення злочинів на тимчасово окупованій території півострову Крим так званими представниками влади.

“Матеріали збираються з метою подальшого передання їх до Міжнародного кримінального суду. Зокрема, протиправне привласнення майна фізичних та юридичних осіб, яке не викликане воєнною необхідністю, є воєнним злочином відповідно до норм Римського статуту. Прокуратура АР Крим закликає представників телерадіоорганізацій звертатися до неї з відповідними заявами про вчинення щодо них протиправних дій на тимчасово окупованій території півострову Крим з метою їхнього направлення до Міжнародного кримінального суду”, – сказано у повідомленні.

Джерело ZIK
дата 24.04.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV